Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Agnieszka Osiecka akustycznie – koncert zespołu „Ponad Chmurami” i Myśl Poetycka w Światłowni

29.07.2016, piątek, godz. 16.00 – Myśl Poetycka. Swoje wiersze czytać będą poeci związani z Myślą Poetycką i Kawiarnią Literacką”Modraczek”.

29.07.2016, piątek, godz. 18.00 – Agnieszka Osiecka akustycznie – koncert zespołu „Ponad Chmurami”

„Ponad Chmurami”-Katarzyna Jarzynowska, Nikodem T. Jacuk oraz Remigiusz Makowski (skrzypce)
Zapraszamy serdecznie na spędzenie wieczoru wraz z utworami autorki niezwykłej – Agnieszki Osieckiej. Piosenki te zaprezentowane zostaną w akustycznych interpretacjach duetu Ponad Chmurami (Katarzyna Jarzynowska i Nikodem T. Jacuk). W intymnych, charakterystycznych dla wykonawców aranżacjach usłyszą Państwo takie utwory, jak „Czy te oczy mogą kłamać?”, „Oczy tej małej”, czy „Nie żałuję”. Na całość składać się będą nie tylko utwory bardzo znane, które weszły już do kanonu polskiej piosenki, ale także mniej znane, chociaż równie piękne ballady. Całość dopełni także kilka utworów innych twórców stylistycznie podobnych do Agnieszki Osieckiej, takich jak Marek Grechuta, czy Wojciech Młynarski.Podczas koncertu Państwa uwagę przyciągnie jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny głos wokalistki – Kasi oraz gra na gitarach (akustycznej,dwunastostrunowej i klasycznej) Nikodema. Duet ma na swoim koncie ponad sto koncertów na terenie całego kraju, jest także laureatem wielu konkursów i festiwali muzycznych. Zapraszamy na wydarzenie, które z pewnością na dłuższy czas pozostanie w Państwa pamięci i pozostawi po sobie miłe wspomnienia. Szymon Zychowicz o głosie Kasi:
„Głos niczym białoruskie chóry. Gdy zamknąłem oczy wyobraziłem sobie sokoła lecącego nad Kaukazem…”.Mecenat artystyczny nad koncertem senator Andrzej Kobiak. http://www.ponadchmurami.pl/.

Przeczytaj również