Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Aleksandra Meler- koncert piosenek różnych

młoda dziewczyna z mikrofonem

Nazywam się Aleksandra Meler. Mieszkam w Brzozie Bydgoskiej. Na co dzień wykonuję zawód nauczyciela muzyki, plastyki i techniki. W 2012 r. w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy zdobyłam również zawód muzyka wokalisty. W 2017 roku zostałam wyróżniona w kategorii solista w XII Festiwalu piosenek Jacka Kaczmarskiego „Źródło wciąż bije”.
Serdecznie zapraszam na koncert, w którym zaśpiewam różne moje ulubione piosenki do słów m. in. Agnieszki Osieckiej, Jacka Cygana, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca” i budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Przeczytaj również