Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Aleksandra Meler, Piotr Szczepańczyk – koncert piosenek o marzeniach i szczęściu

Młoda wokalistka i gitarzysta na scenie

Zapraszamy na koncert piosenek, które przypisać można do gatunku poetyckich, jak również, aktorskich czy popularnych. Są to piękne melodie skomponowane przez Jerzego Wasowskiego, Adama Sławińskiego, Jerzego Petersburskiego oraz Henryka Warsa. Teksty do nich stworzyli Jeremi Przybora, Julian Tuwim, Agnieszka Osiecka czy Wojciech Młynarski. Słowa połączone z muzyką oraz dobrym wykonaniem wywołują w słuchaczach uczucia, emocje i myśli, o których trudno zapomnieć. Opowiadają o życiu, przemijaniu, zmienności uczuć oraz nadziei. Wszystkie te utwory w swym repertuarze miała Kalina Jędrusik ,a po niej inni artyści.
Koncert zostanie wykonany przez duet. Zaśpiewa Aleksandra Meler, której na gitarze towarzyszyć będzie Piotr Szczepańczyk.
Aleksandra Meler z Brzozy Bydgoskiej obecnie jest nauczycielką muzyki, plastyki i techniki w Toruniu. W 2012 r. w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy zdobyła zawód muzyka – wokalisty. Ola bardzo lubi śpiewać piosenki popularne, musicalowe, poetyckie oraz klasyczne pieśni. Fascynuje ją śpiewanie w chórach.
Piotr Szczepańczyk jest absolwentem Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Pomimo, że zagra na gitarze akustycznej, zdecydowanie bliższa mu jest gitara basowa. Najczęściej grywa z zespołem Sigals oraz z bydgoskim bardem Leonardem Lutherem. Aktywnie uczestniczy w życiu muzycznym swojego ukochanego miasta jako muzyk sesyjny, kompozytor, aranżer oraz początkujący youtuber.
Wstęp – cegiełka : 20 zł i 18 zł (emeryci, renciści, niepełnosprawni).

Przeczytaj również