Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Aleksandra Meler, Robert Robaszkiewicz – Koncert piosenek “W poetyce jesieni”

wokalistka i pianista na scenie

Zapraszamy na koncert piosenek “W poetyce jesieni” w wykonaniu Aleksandry Meler z towarzyszeniem Roberta Robaszkiewicza. Będzie to połączenie wyśpiewanych lirycznych melodii z autorskimi aranżacjami z przewagą bluesowych współbrzmień na pianinie.

Aleksandra Meler zawód muzyka – wokalisty zdobyła w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy. Swoją technikę śpiewu doskonaliła również na studiach podyplomowych w bydgoskiej Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego a także w poznańskim Prywatnym Policealnym Studium Sztuki Wokalnej. Fascynuje ją śpiewanie chóralne oraz solowe klasycznych pieśni ale nade wszystko lubi wykonywać piosenki.

Robert Robaszkiewicz to wykształcony i doświadczony muzyk, którego specjalnością jest gra na perkusji oraz instrumentach klawiszowych. Współpracuje z wieloma równie cenionymi muzykami. Ponadto z zawodu jest stroicielem pianin i fortepianów. Od wielu lat prowadzi firmę “Stavro Music” zajmując się profesjonalnie tego typu działalnością. Robert często koncertuje wykonując utwory bluesowe, m. in. z zespołem “Green Grass” a także jazzowe z Big-Bandem działającym przy bydgoskim Pałacu Młodzieży a nierzadko grywa w zespołach różnego typu, np. pop-gospelowych. Znany jest również z akompaniowania wokalistom na pianinie lub fortepianie.

Wstęp na koncert stanowi cegiełka na działalność Światłowni – 20 zł

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

Przeczytaj również