Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Andrzej „Kaukaz” Kałamaja

Na zdjęciu mężczyzna w białej koszuli, łysy, na scenie,gra na gitarze, śpiewa.

Tylko nie pytajcie dlaczego Kaukaz…
Urodził się bo najwyraźniej świat tego potrzebował i byłby mocno uboższy. A tak od młodych lat dobrał się chłopak do instumentu i z mniejszymi lub większymi sukcesami bawił i przekazywał co mu tam wpadło w ucho. Gra już sporo czasu, pisze teksty, muzykę z którą mogliście zapoznać się w projekcie „Sąsiedzi Gustawa”.
Potem postanowił wraz z kumplami dać upust swoim zapędom do nieco ostrzejszego brzmienia i tak powstał zespół „Pearl Harbor” który prezentował marynistyczne ostre brzmienie. Teraz nadszedł czas, aby pokazać swój własny dorobek i wizje, które gdzieś tam cały czas kołaczą się w głowie, dlatego powstała „ta” pierwsza solowa płyta.

Wstęp-cegiełka na Światłownię – 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci-8 zł.

Przeczytaj również