Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

ARTYŚCI DLA UKRAINY

Zapraszamy na koncert solidarności z narodem ukraińskim w walce o wolność. Światłownia (ul. św. Trójcy 15), 28.02.2014 g. 16.00. Wystąpi zespół Czerwony Tulipan, Mariusz Lubomski, Leonard Luther, Piotr Pieńkowski, Maciej Różycki, Marek Andraszewski, Jerzy Olszewski, Andrzej Błaszyk, Przemek Cackowski, Grzegorz Dudziński, Tomasz Sobociński i wielu, wielu innych. Konferansjerem koncertu będzie Jerzy Kamiński. Warto podkreślić, że wszyscy artyści wystąpią charytatywnie w odruchu solidarności z Ukrainą, sprzeciwie wobec barbarzyństwu i przemocy.
Zapraszamy artystów, którzy chcą dołączyć do naszej inicjatywy i wystąpić w piątkowym koncercie. W trakcie koncertu będziemy licytować obrazy malarzy zaprzyjażnionych ze Światłownią.
Pierwszy raz w historii Światłowni koncert będzie biletowany. Całkowity dochód zostanie przekazany na Ukrainę za pośrednictwem fundacji wolnościowych.Wejściówką będą cegiełki w cenie 100, 50, 30 zł, które można kupić od wtorku w Światłowni.
Od wtorku w Światłowni zbieramy odzież, materiały opatrunkowe, leki, żywność dla Ukrainy. Mamy zapewniony transport na Ukrainę. Informacja o piątkowym koncercie została przekazana na Majdanie za pośrednictwem naszych przyjaciół.

Milionów pewnie nie zbierzemy, ale działamy w myśl sentencji „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” (kropla drąży kamień nie siłą, lecz częstym padaniem). Z takich potoczków powstaje rzeka pomocy, która jest w stanie obrócić w pył reżim, zło, przemoc. Na tym niesamowitym koncercie Ciebie nie może zabraknąć! Zapraszamy!

 

Przeczytaj również