Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Być kobietą – Steffi Mal & Ola Tatulińska

"Być kobietą" koncert dla kobiet i nie tylko. Dwie kobiety w średnim wieku uśmiechają się

Zapraszamy na  niezwykły spektakl słowno-muzyczny o kobietach i nie tylko…. Wystąpią bydgoszczanki: Steffi Mal i Ola Tatulińska.

Steffi Mal (Stefania Malinowska)
Bydgoska wokalistka,uzdolniona muzycznie i plastycznie.
Animatorka imprez dla dzieci i dorosłych.
Trenowała gimnastykę akrobatyczną na obiektach sportowych KKS „Brda”i WKS „Zawisza”. Obecnie instruktor gimnastyki tanecznej.

Ma za sobą współpracę z muzykami w kraju i za granicą,
z zespołami: „Polish Music Band-SAS”, „Rajd Band”, „The Brass Band”, „Karo”, „Kapelnia Rodeo”, „Silver Duo”.
Wystąpi z coverami znanych utworów polskich i zagranicznych.

Ola Tatulińska prowadzi od dwóch lat bloga „O co tu biega?,
w którym publikuje zarówno teksty o życiu, jak i fotorelacje ze sportowych wydarzeń. Tematy, które porusza na blogu, bliskie są każdemu człowiekowi. Potrafi zarówno wzruszyć, jak i rozbawić do łez. Pisze opowiadania, felietony, eseje.Jej marzeniem jest wydanie książki.
Jest mamą nastolatka. Praca polonisty daje jej poczucie spełnienia i ogrom satysfakcji. Za osiągnięcia w pracy z młodzieżą otrzymała w ubiegłym roku Nagrodę Prezydenta Bydgoszczy. Kocha życie,ludzi i sport.Jest żywiołową i pełną ekspresji indywidualistką twardo stąpającą po ziemi. Lubi tańczyć i śpiewać.

Przebiegła kilka maratonów w Polsce i Europie, od paru lat bierze udział w triathlonach. Wiele razy stawała na podium. Do jej największych osiągnięć należy zdobycie III miejsca w kategorii wiekowej w Mistrzostwach Polski na dystansie pełnego Ironmana. Jako jedna z parudziesięciu kobiet przepłynęła 4 km, 180 km przejechała na rowerze,a następnie 42 km przebiegła. Wszystko to w jednym czasie i miejscu.

Wstęp na koncert – cegiełka na Światłownię – 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci-8 zł.

Przeczytaj również