Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Daria Wójcik & Remigiusz Kużmiński

na zdjęciu młoda kobieta, blondynka, w sukience , rozmawia przez telefon.

Daria Wójcik – sopran. 26 maja 2011 r. zdała z wynikiem celującym egzamin dyplomowy w klasie śpiewu solowego dr Małgorzaty Ratajczak i ukończyła z wyróżnieniem Państwową Szkołę Muzyczną II st. im. Juliusza Zarębskiego w Inowrocławiu. 1 lutego 2011 roku wraz z tenorem Łukaszem Ratajczakiem wystąpiła w koncercie z okazji zakończenia II edycji wykładów UTW w inowrocławskim Teatrze Miejskim. Na zakończenie roku 2014 wraz z Remigiuszem Kuźmińskim wykonała utwór „Upiór w operze”. Ukończyła również kierunek związany z muzyką na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Jest nauczycielem muzyki w szkole podstawowej i gimnazjum. Wokalistka cieszy się dużym uznaniem. Prężnie koncertuje zarówno od strony solistycznej jak i zespołowej. Jest członkinią zespołu wokalnego Inowrocławskiego Towarzystwa Muzycznego „Pro Arte” w Inowrocławiu.

Remigiusz Kuźmiński – absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na kierunku – wokalistyka i dyrygentura, oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Juliusza Zarębskiego w Inowrocławiu na kierunku – wokalistyka. Kształcił technikę wokalną i dyrygencką w zakresie jazzu i muzyki estradowej, a także muzyki klasycznej. Jego profesorami byli wybitni polscy muzycy i pedagodzy tacy jak: Joanna Żółkoś – Zagdańska, Andrzej Zubek, Krzysztof Szydzisz, Monika i Radosław Wilkiewicz, oraz Małgorzata i Janusz Ratajczak. Obronił pracę magisterską i recital dyplomowy uzyskując dyplom z tytułem magistra sztuki, zawodowego artysty – muzyka i pełne kwalifikacje pedagogiczne. Jest muzykiem z wykształcenia, zamiłowania i powołania. Urodził się w Szubinie na Pałukach – w regionie kulturowym należącym do województwa kujawsko – pomorskiego. Tam też znajduje się niewielka pałucka miejscowość, z której pochodzi zwana – Zalesiem Barcińskim. W jego rodzinie od zawsze towarzyszyła muzyka. Artysta zadebiutował w wieku sześciu lat i przez kolejne lata okresu młodzieńczego nie rozstawał się ze sceną. Od momentu rozpoczęcia edukacji muzycznej – w szkole średniej, a następnie wyższych studiach magisterskich, jego praca na estradzie przybrała format zawodowy. Czynnie koncertuje w Polsce i poza granicami kraju, realizuje studyjne nagrania muzyczne oraz bierze udział w wielu ciekawych projektach scenicznych. Występuje także w programach telewizyjnych i audycjach radiowych. Bardzo ceni sobie współpracę z Filharmonią Pomorską im. Ignacego Jana Paderewskiego, Operą „Nova” w Bydgoszczy, Centrum Kultury „Dwór Artusa” w Toruniu, oraz Korporacją Artystyczną „Arco” w Łodzi. Jego repertuar wykonawczy mieści się w stylistyce pop-jazz, pop-funk, rhythm&blues, soul, musical, pop-opera i poezja śpiewana.

Przeczytaj również