Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Jest taki dzień – jasełka

Sala szkolna, w rogu choinka, z przodu grupa dzieci ubranych odświętnie, w głębi dziec i siedzą przy ławkach.

Zapraszamy na jasełka przygotowane przez dzieci  z Kujawsko-Pomorskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej im. Louisa Braille’a w Bydgoszczy. Najbliższy czwartek, 25 stycznia, g. 17.00.

„Jest taki dzień”
Dwa anioły obserwują ziemskie problemy. Zaniepokojone, spotykają się z ludźmi by im pomóc. Głosząc dobrą nowinę, mówią na czym naprawdę polega Boże Narodzenie.
Inscenizacja jasełek w wykonaniu wychowanków z Kujawsko-Pomorskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej im. Louisa Braille’a w Bydgoszczy, przepełniona jest słowem o wartości Świat Bożego Narodzenia i przepięknymi, tradycyjnymi kolędami. Występ przygotowany został przez młodzież z Koła Miłośników Teatru, przy oprawie muzycznej Anity Borowicz i Jerzego Olszewskiego.
 

Przeczytaj również