Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Kamil Makowski – muzyka andyjska w Światłowni

młody chłopak z fletnią pana

Kamil Makowski – Od 10 lat wykonawca muzyki andyjskiej na instrumentach zampoña m.in wykonanych przez siebie i swojego dziadka oraz od 2 lat wykonawca muzyki country (głównie Johnny’ego Casha) na gitarze. Przebywając w Łebie gra gościnnie wraz z zespołem Leyenda Dawar oraz na festynach i innych okolicznościach. Jego ostatni sukces to dostanie się do półfinału (talent competition) ogólno krajowego konkursu Włowimy Talenty 2 we Włocławku.

https://youtu.be/_CuyhT6_ESM

Cegiełka na Fundację Światłownia w cenie 20 zł https://biletyna.pl/koncert/Kamil-Makowski-muzyka-andyjska/Bydgoszcz i na miejscu w Światłowni.

Przeczytaj również