Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Katarzyna Wachnik

młoda dziewczyna z mikrofonem

Urodziła się w Lublinie, wychowała w Białej k. Radzynia Podlaskiego, a od 8 lat mieszka w Warszawie.
Miała okazję współpracować z najwybitniejszymi Polskimi kompozytorami i dyrygentami takimi jak Adam Sztaba, Andrzej Zarycki czy Zbigniew Górny.
Z ogromną przyjemnością bierze udział w wydarzeniach charytatywnych wspierając swoim talentem innych. Miała okazję zaprezentować się nie tylko polskiej ale i zagranicznej publiczności występując gościnnie na festiwalu „Razem we Wspólnej Europie” w Monachium. Jest częścią wyjątkowej płyty, która powstała w 70 rocznicę Powstania Warszawskiego,
Opowieść, która zamienia się w dialog pokoleń 14/44. Oryginalne wiersze młodych Twórców czasu Walczącej Stolicy zaśpiewane z niezwykłym wyczuciem rzeczywistości minionych dni w połączeniu z historią opowiedzianą przez Raperów językiem dzisiejszej „ulicy”.
Miała przyjemność zaśpiewać z takimi artystami jak Ewelina Flinta, Kasia Wilk, Łukasz Zagrobelny i Marika.
Zwyciężczyni z 2009 r Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty organizowanego przez fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, uczestniczka VI edycji programu Must Be The Music, Wyróżniona w programie Szansa Na Sukces w 2009.r, oraz laureatka III miejsca w festiwalu Widzących Duszą „Muzyka otwiera oczy”.
🍂 Koncert będzie transmitowany online na naszym FB. https://www.facebook.com/OtwartaPrzestrzenSwiatlownia/
Zapraszamy do słuchania.
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca” i budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Przeczytaj również