Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Koncert Darii Barszczyk

młoda długowłosa kobieta

Koncert:
Różne spojrzenia na miłość, samotność, oczekiwanie i radość. Będzie to chwila zamyślenia, odprężenia i przytulenia w przedświątecznym, zwariowanym czasie, przy piosenkach bliskich mojemu sercu. Zabrzmią utwory Wodeckiego, Rodowicz, ale i Mikromusic, czy Podsiadło. Nie zabraknie też świątecznych propozycji z płyty „Barszczyk na święta”
A, że koncert będzie transmitowany online będzie to idealny moment, by otulić się kocem, z kubkiem ciepłej, zimowej herbaty, psem, czy kotem w nogach i ukochaną osobą obok.

Artystka o sobie
Studentka II roku na studiach magisterskich Bydgoskiej Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego, w klasie śpiewu prof. Katarzyny Nowak-Stańczyk. Wyróżniona w programie „Szansa na Sukces” z Andrzejem Piasecznym, śpiewała na Beatyfikacji Jana Pawła II w Rzymie. Współpracowała m. In. z Marią Sadowską, Katarzyną Wilk,czy Krzysztofem Iwaneczko. Śpiewała na scenach w Operze Nova, Filharmonii Pomorskiej, czy Teatrze Polskim w Bydgoszczy, a także w Radiu Kraków, Filharmonii Olsztyńskiej, Toruńskim Centrum Kulturalno-Kongresowym „Jordanki” oraz Łazienkach Królewskich w Warszawie.
🍂 Koncert będzie transmitowany online na naszym FB. https://www.facebook.com/OtwartaPrzestrzenSwiatlownia/
Zapraszamy do słuchania.
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca” i budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Przeczytaj również