Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Koncert : Grzegorz Suliga i przyjaciele

Na zdjęciu mężczyzna w średnim wieku, szczupły, w granatowej koszuli. Stoi na scenie i gra na gitarze akustycznej. W tle logo Światłowni.

Zapraszam na pierwszy po wakacyjnej przerwie koncert z cyklu „Grzegorz Suliga i Przyjaciele”.

W najbliższy piątek 5.09, g. 18.00 w Światłowni wystąpi Grzegorz Suliga i artysta, który okaże się olbrzymią niespodzianką dla widzów.Przypominam, że we wspomnianym cyklu gości Światłowni byli m.in. Andrzej „Kaukaz” Kałamaja, Jan Błyszczak „Mufka”, Adam Szarek, Leonard Luther, Małgorzata Lipińska, Marek Folta, Ewa Modrzejewska, Marzena Nowakowska i wielu innych. Zazwyczaj podczas takich wieczorów króluje muzyka z krainy łagodności, czyli utwory, których można posłuchać na Bazunie, Yapie, czy w Szklarskiej Porębie. Innymi słowy-ballada turystyczna w bardzo szerokim znaczeniu.

 

Przeczytaj również