Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Koncert Huberta Maliszewskiego

na zdjęciu młody, szczupły mężczyzna w okularach. Gra na gitarze.
6.05.2016, piątek, godz. 18.00- koncert  Huberta Maliszewskiego
Zapraszamy na koncert Huberta Maliszewskiego. Artysta zabierze widzów w niezwykłą podróż. Opowie o swoich śpiewających przyjaciołach: Edwardzie Stachurze, Macieju Zembatym, Leonardzie Cohenie, Marku Gałązce, Janie Kondraku i wielu, wielu innych. Tych ludzi znał lub zna osobiście i w Światłowni chce ich opisać poprzez swoje autorskie piosenki. Wstęp wolny.
Artysta o sobie: "Urodziłem sie w kwietniu 1955r. Pod koniec lat siedemdziesiątych zacząłem koncertować, współpracować z innymi muzykami. Trwało to do ok. połowy lat osiemdziesiatych. Potem rzeżbiłem w drewnie i zajmowałem się renowacją i rekonstrukcją zabytkowych mebli. Produkowałem też wyroby i meble rzeżbione. W 91 roku wyjechałem z kraju i przebywałem głównie w Niemczech, zajmując się tam sztukatorstwem i płytkarstwem. Prowadziłem firmy w Berlinie i Wuppertalu. Zwiedzałem też różne kraje na całym świecie. Nie traciłem jednak kontaktu z Polską, z rodziną i z przyjaciółmi. Śpiewanie ograniczyłem do jednego koncertu w roku, najczęściej podłączając się pod imprezy organizowane przez przyjaciół. Prawie każde spotkanie ze słuchaczami jest oparte na własnych tekstach i muzyce, choć wykorzystuje też piosenki L. Cohena, M. Zembatego, B. Dylana i innych. Od dwóch lat jestem z powrotem w kraju, tutaj założyłem firmę remontową świadcząc usługi głównie na niemieckim rynku."

Przeczytaj również