Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Koncert Piotra Pieńkowskiego i Krzysztofa Paśnickiego

Zapraszamy na koncert Piotra Pieńkowskiego i Krzysztofa Paśnickiego.
Światłownia, najbliższy piątek, 26 września, g. 18.

Piotr Pieńkowski: bydgoszczanin z urodzenia i – jak sam o sobie mówi – także z zamiłowania, który pomiędzy graniem w gry komputerowe a maniakalnym oglądaniem filmów, z zawzięciem tworzy kolejne muzyczne opowieści o sobie dla innych i o innych dla siebie. Zdobywca m.in. prestiżowej nagrody im. Wojtka Bellona na Giełdzie Piosenki w Szklarskiej Porębie, choć sam uważa się za człowieka Bazuny, gdzie w roku 2011 powtórnie debiutował po latach nieobecności na scenie i gdzie z marszu zdobył aż cztery nagrody, w tym także publiczności.        

  http://www.youtube.com/watch?v=Csos-G6_Vo8

Krzysztof Edward Paśnicki – znajomi mówią na niego Paśnik. Jest zapalonym wędrowcem i zdecydowanie nieśmiałym facetem. Czasem zagra i zaśpiewa napisane przez siebie piosenki. Zawodowo stoi na straży bezpieczeństwa drogowego, ale szczegóły utrzymuje w tajemnicy. Swoje utwory utrzymuje w łagodnym klimacie. Opowiada głównie o tęsknocie za ulubionym turystycznym światem. Czasem opisuje to, co przeżył, ale zdarza mu się również tworzyć fikcyjne obrazy muzyczne. Jego instrumentem jest gitara, na której, jak mówią inni gra całkiem nienagannie.

Przeczytaj również