Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Koncert zespołu Pan Górski i SPółka

W bibliotecepozuje trzech młodych muzyków

Pan Górski i SPółka

Któż pozna wasze zamiary

W ciemnościach nie widać twarzy

Słuchajcie dźwięków gitary

Pozwólcie sobie pomarzyć…

W dobie wszechogarniającego popu z jednej strony lub ostrych dźwięków muzyki rockowej z drugiej „Pan Górski i SPółka” zaprasza do chwili wytchnienia i refleksyjnej podróży po świecie poezji, liryki w towarzystwie przyjemnych , czystych akustycznych dźwięków. Autorskie kompozycje Sebastiana Górskiego nawiązują do miłości, przemijania, poszukiwania swojego miejsca w świecie jak również z przymrużeniem oka komentują rzeczywistość.
W marcu 2017 ukazała się debiutancka płyta pt.: „TRZECH BARDÓW” gdzie znalazło się 10 autorskich kompozycji Sebastiana Górskiego.
W terminie 10-11 czerwca 2017r. podczas XII Festiwalu piosenek Jacka Kaczmarskiego „Źródło wciąż bije” w Bydgoszczy zespół Pan Górski i Spółka zdobył II miejsce w kategorii „Pojedynek z Mistrzem” oraz wygrał najbardziej prestiżową nagrodę publiczności.

Koncerty zespołu Pan Górski i SPółka to nie tylko uczta dla miłośników słowa i muzyki, ale przede wszystkim atmosfera spotkania z przyjaciółmi gdzie zaciera się granica pomiędzy artystą a widownią. Rockendrolowcy tym razem w łagodnym wydaniu na koncertach potrafią zaskoczyć, wzruszyć i chwycić za serce widownię. Wykonują utwory swoje jak również innych artystów jak np.: Kaczmarski, Gintrowski, Awdiejew.

W kwietniu 2019r. zespół wydał drugą płytę pt. „Rozmowa Śmierci z Miłością”

Podczas trasy promującej płytę zespól zagrał koncerty między innymi w Krakowie w Piwnicy pod Baranami, w Bydgoszczy w Otwartej Przestrzeni Światłownia, w Miejskich Ośrodkach Kultury w Policach i w Goleniowie, w Oliwskim Ratuszu Kultury w Gdańsku oraz dwa koncerty w Anglii.

Trzecia płyta zespołu pt. „Kamasutra niewinności” to refleksyjna podróż po świecie poezji w towarzystwie przyjemnych, akustycznych dźwięków gitary, gitary basowej i akordeonu wzmocnionych śpiewem trzech natchnionych bardów.

W sferze tekstowej poezja ta przyozdobiona jest nutą rzeczywistości, humor wymieszany jest z prozą codziennej egzystencji, marzenia ubrane są w senną bajkowość.
„Kamasutra niewinności’ to 14 autorskich piosenek, w których pojawiają się wątki dotyczące okruchów przeszłości, strachu i niemożności powrotu do tego co już minęło a co stanowi o naszej teraźniejszości a równocześnie jest zalążkiem naszej przyszłości.
Tytuł odzwierciedla przewrotność naszej egzystencji, pełnej sprzeczności ale jednocześnie „niewinnej”, egzystencji w której poszukujemy światła aby uczynić nasze życie pełniejszym i piękniejszych.
Członkowie zespołu:

Sebastian Górski – tekściarz, gitarzysta, perkusista, zainspirowany twórczością Jacka Kaczmarskiego. Przez 15 lat był perkusistą szczecińskiego Quo Vadis, dziś gra w zespole Nikt. Tym razem całkowicie skupiony na swojej drugiej stronie, tzn. na tekstach, które postanowiły ujrzeć światło dzienne i przy pomocy przyjaciół zamieniły sie w niesamowity, magiczny projekt.

Tomasz Skaya – lider i założyciel Quo Vadis prawie 30 lat na scenie, basista, wokalista. Na co dzień gra ostrą bezkompromisowa muzykę , jednakże w projekcie Pan Górski i SPółka odsłania swoje liryczne oblicze.

Przemysław Nowak – wirtuoz akordeonu. Na scenie czynnie działa od 20 lat. Założyciel zespołu Rockasta.
https://www.youtube.com/watch?v=iPOFnQhXDUo
Wstęp 25 zł https://zrzutka.pl/u9r3jr. W dniu koncertu 30 zł.

Przeczytaj również