Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Krystian „Krystek” Wierzchowski – koncert autorski

Młody, długowłosy mężczyzna gra na pianinie, śpiewa

„Cośmy nabroili, tego nikt nam nie odbierze”. Gdy pewnego dnia usłyszałem, że warto skończyć z graniem coverów i przedstawić własne utwory publice, tak się stało. Musiało sporo wody w Wiśle upłynąć zanim zebrałem się na odwagę.

Jeden z krytyków muzycznych kiedyś napisał o muzyku Marku Dyjaku, że gra najsmutniejsze koncerty świata. Ja podczas swoich staram się emocjonalnie wciągnąć słuchacza w kawałek mojego świata. Pozwolić zatrzymać się choćby na chwilę w tym pędzie życiowym, zostawić problemy, rozterki za drzwiami i oddać się przyjemnemu brzmieniu piano z opisem otaczającej mnie chwili. Od zadumy, po wesołe rozmowy z publicznością.

Mój koncert ma być to kolejny sztywny wydarzeniem kulturalnym, a interakcją z publicznością. Wszystko co mnie otacza jest jakimś dźwiękiem. Dacie się wciągnąć w ten świat, albo zaprosicie mnie do lekarza lub farmaceuty.

Obecnie muzyk w 3 zespołach + solowy projekt

Skołowani – Ciechocinek

Stara Szkoła – Inowrocław

Krystek Band – Grudziądz

Rozpiętość dość duża za to w taki sposób wszystkich nas połączyła muzyka.

🍂 Koncert będzie transmitowany online na naszym FB.https://www.facebook.com/OtwartaPrzestrzenSwiatlownia/
Zapraszamy do słuchania.

Przeczytaj również