Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

La BaNdA

Na zdjęciu troje młodych muyzyków: kobieta gra na gitarze, mężczyzna gra na gitarze elektrycznej, mężczyzna gra na cajon

Zapraszamy! 3 lipca g. 18:00. Wstęp wolny.

La BaNdA – formacja zrodzona na bydgoskich imprezach typu jam session istnieje od roku. Wspólne muzyczne inspiracje i poszukiwania ugruntowały się w stylu soft- rock. Muzycy dobrze się czują w swoim towarzystwie i to słychać na scenie. Liderem, gitarzystką i wokalistką o bluesowym zacięciu jest Malwina Galińska – nauczycielka muzyki.
Hubert Cichoński – gitarzysta solowy i basista, multiinstrumentalista. Zaczynał jako puzonista w orkiestrze dętej.Przemek Kubski – grający na cajon to miłośnik rytmów południowozachodnio- afrykańskich. Wielokrotnie uczestniczył, zarówno jako instruktor jak i słuchacz, w międzynarodowych warsztatach bębniarskich. Grywał z wybitnymi muzykami światowego formatu z Czarnego Lądu.
Michał Wyrwicki – harmonijka ustna, chętnie zapraszany do różnych projektów muzycznych m.in. przez lidera bydgoskiego zespołu szantowego „Może i My”.
Zespół La BaNdA koncertuje cyklicznie w Bydgoszczy oraz sezonowo we Wdzydzach Kiszewskich na Kaszubach. 

Przeczytaj również