Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Łukasz Majewski – promocja najnowszej płyty „Niebajka”

Na zdjęciu mężczyzna kurtce moro, młody, oparty o mur z czerwonej cegły. Patrzy w dal.

23.09.2017, sobota, godz. 18.00 – Łukasz Majewski – promocja najnowszej płyty „Niebajka”

 Łukasz Majewski – wykonawca z kręgu piosenki autorskiej. Swoją przygodę z piosenką rozpoczął w roku 2001 w folkowym zespole Vergil van Troff. Od roku 2005 występuje pod swoim nazwiskiem. Laureat ponad trzydziestu festiwali piosenki literackiej i autorskiej. W roku 2013 ukazała się nakładem Warszawskiej Firmy Wydawniczej jego debiutancka książeczka z wierszykami dla dzieci „WierszTaki dla dzieci”. W tym samym roku premierę miała płyta „Mężczyzna z zakolami” z autorskim repertuarem, a w roku 2015 płyta „Ad acta”. W roku bieżącym 2017, we wrześniu, będzie miał premierę jego najnowszy album „Niebajka”.

Piosenki Łukasza docenione były przez publiczność oraz jury wielu ogólnopolskich festiwali piosenki literackiej oraz autorskiej (min. Nagroda Wojtka Bellona na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, Grand Prix OFPA w Rybniku, pierwsza nagroda i dyplom Ministra Kultury na Festiwalu imienia Jacka Kaczmarskiego w Kołobrzegu, pierwsza nagroda na festiwalu piosenki kabaretowej OSPA w Ostrołęce, czy trzykrotnie Złota Piątka laureatów na Międzynarodowym Festiwalu Bardów OPPA w Warszawie). O sobie mawia: “Już nie młody, ale cały czas obiecujący!”. W skład recitalu wejdą głównie piosenki z najnowszej płyty, okraszone odniesieniami do poprzednich albumów.

Wstęp-cegiełka na Światłownię – 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci-8 zł.

Przeczytaj również