Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Majowy koncert urodzinowy

Światłownia zaprasza na koncert urodzinowy dwóch związanych z klubem artystów: Leonarda Luthra i Grzegorza Dudzińskiego. W ramach urodzinowego prezentu i scenicznego debiutu wystąpi szesnastoletni Kamil Makowski z utworami na fletnię pana.
W programie dużo muzyki i tort urodzinowy. Prezentem będą wejściówki, zakupione przed koncertem w cenie 18 zł (seniorzy i niepełnosprawni), 20 zł – reszta świata. Jubilaci znają się jeszcze z czasów szkoły średniej. Mało kto o tym pamięta, ale wtedy występowali razem na scenie. Dziś w Światłowni postanowili wspólnie obchodzić swoje urodziny. Oczywiście – osiemnaste!!!

Przeczytaj również