Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Małgorzata Lipińska i Grzegorz Bielawski w Światłowni

Na zdjęciu kobieta w średnim wieku, stoi, śpiewa do mikropfonu. Obok mężczyzna, siedzi, gra na gitarze. Stoją na scenie.

Zapraszamy w piątek 20 lutego(g.18) na koncert Małgorzaty Lipińskiej i Grzegorza Bielawskiego. Wstęp wolny.
Małgorzata Lipińska jest autorką tekstów i muzyki wielu ballad. Jako laureatka Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie w roku 1990 zasłynęła tym, że nawet nie odebrała nagrody (wycieczki po Dnieprze). Sama przyznaje, że nagrody i wyróżnienia mają dla niej znaczenie drugorzędne, najważniejsze jest to, aby wyśpiewać, co jej w duszy gra. Mimo to nagród i wyróżnień Małgorzata Lipińska, jako solistka oraz jako liderka grupy “Bez Próby”, zdobyła bardzo wiele (wygrane “Bakcynalia”, “Yapy”, “Bazuny”, przeglądy w Szklarskiej Porębie itd.). Małgosi towarzyszyć będzie Grzegorz Bielawski z grupy „Bez Idola”. Poniżej link do audycji Gitarą i Piórem w radiowej Trójce prowadzonej przez Janusza Deblessema. 17.09.2014r. Paweł Szeromski udostępnił piosenkę Małgosi Lipińskiej Wołyń ’43. Nagranie pochodzi z nocnego, sobotniego koncertu Ogólnopolskiej Giełdy Piosenki w Szklarskiej Porębie.

http://www.polskieradio.pl/9/3855/Artykul/1236299,Gitara-i-piorem-17-wrzesnia-godz-2309

Przeczytaj również