Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

MAŁGORZATA LIPIŃSKA Z ZESPOŁEM

Dwóch gitarzystów i wokalistka na scenie
Małgorzata Lipińska debiutowała w Bydgoszczy, w studenckim zespole Bez Próby. Była laureatką festiwali piosenki studenckiej (m.in. Bazuna, Yapa, Bakcynalia, Danielka, Śpiewanie na Zamku w Świeciu, Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie).
Po przerwie powróciła do koncertowania z autorskim programem. Jej piosenki w wersjach studyjnych i koncertowych, znalazły się na festiwalowych wydawnictwach płytowych festiwalu Bazuna. Można je usłyszeć w audycjach radiowych np.: „Gitarą i piórem” Programu Trzeciego Polskiego Radia, „Mikroklimat” Radia Rzeszów.
Oprócz liderki zespół tworzą muzycy: Adam Budziński – gitara solowa, Grzegorz Bielawski – gitara, Tomasz Pastuszak – harmonijki ustne, Wojciech Sokołowski – gitara basowa.
W sierpniu b.r. zespół wydał swoją debiutancką płytę pt. „Zatrzymaj”.
 
Małgorzata Lipińska o sobie:
 
„…Występuję z towarzyszeniem utalentowanych muzyków, których kreatywne aranżacje niepowtarzalnie kształtują moje piosenki. Piszę je nieregularnie, starając się nadać znaczenie zawartym w nich słowom. Prawdziwą i niezastąpioną wartość mają dla mnie spotkania z publicznością, która poświęcając moim utworom nieco swojego czasu, jest gotowa przyjąć ich treściową i emocjonalną stronę”.
 
Zapowiedź jednego z organizatorów koncertu:
 
„Małgorzata Lipińska jest mistrzynią w klasie liryki piosenki. Reprezentując przed laty środowisko bydgosko-toruńskie, w dominującą turystyczną formę wspólnego śpiewania wniosła nową jakość, skłaniając do zatrzymania się, wsłuchania w poetycką treść.
Wstęp -cegiełka 10 zł, niepełnosprawni, seniorzy, młodzież 8 zł.
 

 
 

Przeczytaj również