Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Marcin Jaracz

młdy brodaty gitarzysta na scenie

„To co zostawiam” – nostalgiczno-refleksyjny program złożony głównie z utworów autorskich, a też trochę polskich mistrzów poezji śpiewanej. W życiu tracimy, rezygnujemy, żegnamy, zostawiamy za sobą całe bagaże, bo przecież nie sposób ciągnąć wszystkiego ze sobą. Trudna sztuka tracenia i żegnania, i godzenia się z przemijaniem rzeczy jest wspólnym motywem tego koncertu – refleksyjnego, ale chyba nie smutnego.

Marcin Jaracz – Z wykształcenia i zamiłowania psycholog, z wielkiej miłości – muzykant. Koncertuje, wykonując tu i ówdzie repertuar operowy, operetkowy i musicalowy. Przestał już wierzyć, że po młodzieńczych fascynacjach muzycznych można jeszcze z takim dziewiczym zachwytem słuchać muzyki, dopóki nie zaczął zgłębiać twórczości Jacka Kaczmarskiego. Stała się ona inspiracją do pójścia własnymi ścieżkami muzyczno-literackimi, czego owocem jest między innymi ten koncert.
Zdobywca III Nagrody i Nagrody Publiczności podczas XV Festiwalu Piosenek Jacka Kaczmarskiego „Źródło Wciąż Bije”.

https://www.youtube.com/watch?v=OmjIEoUqUXs

Cegiełka na Fundację Światłownia w cenie 25 zł https://bilety.io/AGAOm.

„Partnerem wydarzenia jest Totalizator Sportowy właściciel marki LOTTO”.

Przeczytaj również