Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Marcin Jaracz – piosenka poetycka i autorska

młody mężczyzna gra na gitarze na scenie

Marcin Jaracz
Na co dzień psycholog. Bywa też muzykiem. W wywiadzie, którego nigdy nie udzielił, bo nie znalazł się nikt, kto by chciał go przeprowadzić powiedział: „Wykonywanie utworów Kaczmarskiego jest dla mnie szansą na intymny kontakt z widzem. Jestem tylko ja, gitara i publiczność.” Od pewnego czasu wykonuje recitale z twórczością Kaczmarskiego, a pierwsze jego publiczne zmierzenie się z utworami Mistrza miało miejsce w czerwcu 2018 roku w trakcie festiwalu „Źródło wciąż bije”.
W trakcie koncertu usłyszymy utwory autorskie oraz wielkich bardów.
🍂 Koncert będzie transmitowany online na naszym FB.https://www.facebook.com/OtwartaPrzestrzenSwiatlownia/ Zapraszamy do słuchania.

Przeczytaj również