Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Monika Wachta

młoda kobieta w płaszczu stoi na chodniku

Monika Wachta mieszka w Przemyślu. Od wielu lat bierze udział w konkursach i przeglądach wokalnych, również dla osób niewidomych. W bieżącym roku zdobyła II miejsce w konkursie piosenki ” Latarnia 2022″ w Grudziądzu. Najcenniejszą nagrodą dla mnie jest wyśpiewanie Grand Prix w 2019 roku.
Podczas koncertu zaśpiewa utwory różnych wykonawców od lat 70. po lata obecne. Tematyka jest zróżnicowana, od wesołego, biesiadnego śpiewania, po utwory skłaniające do zadumy nad sensem i celem życia. W ostatniej części występu zaprezentuję piosenki będące wspomnieniem o artystach i ludziach, których już nie ma wśród nas. Niech będą hołdem dla ich pełnej poświęcenia pracy. Jednocześnie podkreślą one listopadową zadumę i dają nadzieję że śmierć nie jest końcem….
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca”.

Przeczytaj również