Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Najpiękniejsze przeboje lat 60. i 70. śpiewa DAREK BERNATEK

młody mężczyzna śpiewa

Zapraszamy na Koncert Wspomnień piosenek lat 60. i 70. w wykonaniu Darka Bernatka. To wspaniała okazja, aby wiecznie żywe przeboje Czesława Niemena, Czerwonych Gitar, Skaldów, Wawele, Stana Borysa, Piotra Szczepanika, Zbigniewa Wodeckiego, Marka Grechuty i innych gwiazd polskiej muzyki znów zagościły wśród nas i rozgrzały nasze serca na każdą porę roku i okazję.
Darek Bernatek jest niezwykle utalentowanym wokalistą. Pochodzi z Szydłowca na Mazowszu, mieszka w Skarżysku- Kamiennej. Śpiewa piosenki największych polskich artystów lat 60. i 70. Szczególnie upodobał sobie repertuar Czesława Niemena. Brał udział w wielu ogólnopolskich festiwalach zdobywając w nich uznanie, liczne nagrody i wyróżnienia.Jest laureatem XII edycji konkursu Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego za krzewienie kultury w kraju i zagranicą.
Śpiewanie to jego pasja i radość życia, którą pragnie dzielić się z innymi. W każdy wykonywany utwór wkłada ogromnie dużo emocji. Podczas koncertów nawiązuje bliski kontakt z publicznością. Nikt, kto jest, chociaż trochę wrażliwy na piękno polskiej muzyki, nie pozostaje wobec niego i jego wykonań obojętny.

https://www.youtube.com/watch?v=jUvP9replbg
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

Przeczytaj również