Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Paweł Szymański – koncert bluesowy

Młody mężczyzna, gra na gitarze.

Paweł Szymański – muzyka, teksty, śpiew, gitara akustyczna, gitara rezofoniczna, gitara 12- strunowa, harmonijki ustne.

Folkowy antydepresant, czyli prawda w oczy nie kole!

Kompetencja, doświadczenie i świadomość stylu. Powrót do tradycji trubadurów bluesa z jego „pionierskich czasów.

Bywał bluesmanem („Dziecko Rawy Blues” – w latach 1993-2014 dziewięć razy SOLO na głównej scenie Spodka!), występował na OPPA (dwukrotnie w Złotej Piątce), grał przed Magdą Umer i TSA, nagr„ywał z muzykami spod znaku country, blues, bluegrass, folk itp. Po ukazaniu się płyty „Południowy wiatr” Rafał Chojnacki na łamach portalu www.folkowa.art.pl napisał: „Szymański nawiązuje stylistyką do klasyków polskiej ballady z poetyckim tekstem, takich jak Andrzej Garczarek czy Tomasz Szwed. Nawet bardziej żywiołowe utwory okraszone zostały mądrymi i przemyślanymi tekstami. Mało kto potrafi dziś tak trafnie i obrazowo mówić o prostych sprawach.”
W latach 2009-2017 ukazały się cztery płyty z autorskim materiałem Pawła Szymańskiego. Aktywny estradowo, występuje solo (jako tzw. człowiek – orkiestra), lub w małych akustycznych składach.

Wstęp –  cegiełka – 10zł, niepełnosprawni, emeryci, młodzież – 8 zł

Przeczytaj również