Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Poetycko – muzyczny Koncert Noworoczny

Na zdjęciu dwie uśmiechnięte kobiety w średnim wieku

Ewa Modrzejewska – legenda piosenki turystycznej, śpiewała z grupą Toruń i z Adamem Szarkiem. Dziś nadal komponuje. Tworzy piosenki do tekstów min. A. Bacińskiej. Torunianka z muzycznym sercem otwartym na Bydgoszcz

Marzena Nowakowska – autorka i kompozytorka piosenek z gatunku poezji śpiewanej, laureatka ogólnopolskich konkursów. Obdarzona jest ciepłym, głębokim głosem. Nazywana bydgoskim bardem w spódnicy.

Ewa i Marzena nie po raz pierwszy wystąpią w Światłowni w okresie okołoświątecznym. Już rok temu udowodniły, że w zakamarkach polskiej muzyki kryją się piosenki – perełki, które świetnie wprowadzają w klimat zimowego świętowania. Dziewczyny, choć dysponują różnymi barwami głosu, dzięki pracy i przyjaźni, wypracowały ciekawy pomysł na wspólne koncertowanie. A co najważniejsze – potrafią na scenie wystąpić tak, że razem z nimi – chce się śpiewać!
2 stycznia 2015 r. ( piątek) zabiorą nas w muzyczną podróż po świecie pastorałek i piosenek zimowych. Zapraszamy na poetycko – muzyczny Koncert Noworoczny!

Przeczytaj również