Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Relaksacyjny koncert przy dżwiękach balafonu

Zapraszamy na relaksacyjny koncert przy dżwiękach balafonu. Zagra Przemek Sidiki Kubski.

Jeśli masz ochotę zrelaksować się i posłuchać pięknych dźwięków tego wspaniałego instrumentu pochodzącego z Afryki to ten koncert jest właśnie dla Ciebie.

Balafon to afrykański instrument melodyjny z rodziny ksylofonowatych wykonany z drewna „bala” o bardzo egzotycznym, ciepłym i pięknym brzmieniu, ale i wyglądzie. Ma on zastosowanie w muzyce Czarnego Lądu, ale również znajduje swoje coraz szersze zastosowanie i popularność w innych gatunkach muzycznych.
Koncert będzie transmitowany online na naszym FB.https://www.facebook.com/OtwartaPrzestrzenSwiatlownia/ Zapraszamy do słuchania.
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca” i budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Przeczytaj również