Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Southern rock live – Filip Jarosz i Jakub Ciemnoczołowski

Filip Jarosz – bydgoszczanin. Od wielu lat zajmuje się muzyką. Pisze teksty i komponuje muzykę inspirowaną życiem, uczuciami i tym co nas otacza. Chciałby poprzez swoją twórczość pokazać siebie. Na co dzień prowadzi studio tatuażu.
Jakub Ciemnoczołowski – trener koni, muzyk, gitarzysta. Graniem na gitarze zainteresował się już w szkole średniej. Z racji miłości do motocykli bliskie sercu są mu brzmienia country, blues a przede wszystkim southern rock.

Cegiełka na Fundację Światłownia w cenie 20 zł https://biletyna.pl/koncert/Southern-rock-live-Filip-Jarosz-i-Jakub-Ciemnoczolowski lub na miejscu w Światłowni.

Przeczytaj również