Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

ŚWIATŁOWNIA – NIEPODLEGŁEJ

Ojciec z córką, śpiewają

10.11.2018, sobota, godz. 18.00 – ŚWIATŁOWNIA – NIEPODLEGŁEJ

                        To będzie wyjątkowo rodzinne świętowanie 100-lecia NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI w Światłowni. Na scenie wystąpi bowiem zespół  NATALIA I JANUSZ JAKUBOWSCY, czyli śpiewający ojciec z córką. Musicie koniecznie ich usłyszeć, bo stanowią duet wyjątkowy! Śpiewaja zresztą razem od wielu lat, dając koncerty w domach kultury, kościołach czy na licznych imprezach regionalnych. Brzmienie ich wspaniałych pieśni na długo pozostaje w pamięci. 

                        Natalia jest uczennicą 8 klasy szkoły podstawowej w Wudzynie, a jej tata od wielu lat prowadzi zespół ludowy WESOŁE GOSPODYNIE z Koronowa. Jest również kierownikiem muzycznym zespołu DESTINATUM w Wudzynie i tamże  organistą w kościele pod wezwaniem św. Barbary. Natalia ma na swoim koncie liczne zwycięstwa i nagrody w konkursach wokalno-muzycznych,

                        NATALIA I JANUSZ na rodzinne NIEPODLEGŁOŚCIOWE koncertowanie do Światłowni przygotowali specjalny repertuar, w którym nie zabraknie pieśni patriotycznych, wojskowych i ludowych oraz pieśni o….. miłości z lat 20-tych. Te ostatnie także dlatego, by stworzyć odpowiedni klimat dla opowieści o kobietach, które kochał Marszałek Józef Piłsudski. Piękną gawędę o skandalach i pięknych kobietach Marszałka przygotowała i zaprezentuje Państwu współpracująca ze Światłownią redaktor KRYSTYNA LEWICKA-RITTER.

                        Atrakcją imprezy będzie KARAOKE DLA WSZYSTKICH. Janusz Jakubowski zainstaluje bowiem prompter, na którym wyświetlać będzie teksty piosenek do wspólnego śpiewania. Przyjdźcie koniecznie z całymi rodzinami. Będzie SUPER! Tak jak powinno być raz na 100 lat.

Zapraszamy. Wstęp-cegiełka na Światłownię – 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci – 8 zł

 

 

Przeczytaj również