Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Tomek Lewandowski

Mężczyzna w okularach, z gitarą, śpiewa

Tomek Lewandowski –Gitarzysta i kompozytor, wykonawca piosenek balladowych i poetyckich. Laureat wielu przeglądów piosenki poetyckiej i turystycznej.  Mądre teksty, melodyjne piosenki i ciepły głos to przepis na spotkanie Tomka z publicznością. W latach 1991-95 ukazały się dwa programy autorskie na kasetach magnetofonowych „Miniony Czas” i „Na przekór” wydane przez wydawnictwo SDM. W roku 2001 ukazała się kaseta pt. „Koncert” będąca zapisem wspólnego koncertu z Piotrem Woźniakiem. A w roku 2002 nakładem wydawnictwa Dalmafon ukazała się płyta pt. „ Na sprzedaż”

Najnowsza płyta pt. „Czas miniony” (2017) zawiera wybór piosenek z kaset i kilka niepublikowanych utworów z lat 92-95 oraz kilka nowych piosenek.

Przez lata regularnie pojawiał się na scenie krakowskiej Piwnicy pod Baranami. Poza koncertami w Polsce pojawiał się też za granicą, między innymi we Francji, Belgii, Wielkiej Brytanii, Niemczech.

https://www.facebook.com/managertomasza/

Wstęp-cegiełka na Światłownię – 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci – 8 zł.

Przeczytaj również