Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

UKULELE

Na zdjęciu trzy młode uśmiechnięte osoby siedzące na kanapie, dwie dziewczyny i chłopak. Nad nimi na ścianie wisi czerwona gitara.

15 listopada o 18.00 wystąpi zespół z Bydgoszczy „Ukulele”. Wstęp wolny.   

 „Ukulele” jest młodym, początkującym zespołem. Grają głównie poezję śpiewaną, klimatyczne covery, ale także muzykę chrześcijańską. Zależy od potrzeby chwili i danego miejsca.
Zaczęło się od śpiewania przy herbacie i gitarze w małej kawalerce, aż znajomi wspólnie postanowili, że wypada podzielić się tą muzyką z innymi.

                Na koncercie „O miłości…” zespół zaprezentuje Państwu piosenki mówiące o różnych rodzajach miłości. Mamy nadzieję, że przeniosą się Państwo w inny, nieco magiczny świat.

W skład „Ukulele” wchodzi:
Monika Górkowska – wokal
Agnieszka Więckiewicz – wokal
Grzegorz Dyrda – gitara

Gościnnie zagrają:
Anna Stankiewicz – skrzypce
Mateusz Białczyk – gitara basowa
Szymon Figurski – instrumenty perkusyjne

Przeczytaj również