Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

“UNIVERSEalnie”- koncert utworów zespołu Universe w wykonaniu Radka Bugańskiego

plakat wydarzenia mężczyzna w z gitarą na tle zachodzącego słońca

9 września 2022 o g. 18:00 Otwarta Przestrzeń “Światłownia”, przy ul. Św. Trójcy 15 w Bydgoszczy zaprasza na koncert poświęcony twórczości Mirosława Breguły pt.“UNIVERSEalnie”. Podczas muzycznego spotkania będzie okazja zasłuchać się w mniej ibardziej znanych utworach zespołu Universe w wykonaniu i aranżacji Radosława Bugańskiego.
Niezwykła atmosfera, nastrojowe brzmienie instrumentów, niekontrolowane łzy, przejmujący wokal i liryczne, przepełnione uczuciowością ballady. Tak w skrócie opisać można nadchodzący koncert Radka Bugańskiego, który już 9 września wystąpi na scenie “Światłowni”, wypełniając przestrzeń najpiękniejszymi utworami zespołu Universe. Podczas wyjątkowego wieczoru ballad usłyszymy m.in. takie, w pełni zasługujące na miano kultowych, utwory jak „Mr. Lennon”, „Ciągle szukam drogi”, „Najbardziej z wszystkich kobiet”, „Noc i ja”, „Bo to taka piękna miłość”, „Deszczowa Nieznajoma” czy przejmujący do szpiku kości „Mijam jak deszcz”. Pomimo prostych środków artystycznych, koncert będzie cudowną, emocjonalną, a nawet magiczną podróżą muzyczną, łączącą niesamowity profesjonalizm młodego muzyka z jego fantastyczną zdolnością do wywoływania wzruszeń.

Partnerem wydarzenia jest Fundacja Agencji Rozwoju Przemysłu.

Przeczytaj również