Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Wielcy Nieobecni

Długowłosa blondynka w średnim wieku w okularach i mężczyzna w średnim wieku

Koncert poświęcony gwiazdom polskiej sceny, których nie ma już wśród nas… Usłyszymy utwory Anny Jantar, Andrzeja Zauchy, Ireny Jarockiej, Kasi Sobczyk, Łucji Prus, Czesława Niemena, Krzysztofa Krawczyka, Zbigniewa Wodeckiego , Grażyny Światały i innych.

https://www.gazetasenior.pl/wielcy-nieobecni-relacja-z-koncertu

https://zator24.pl/wp-content/uploads/2015/11/koncert_wielcy-nieobecni.jpg

https://www.youtube.com/live/zcZxDYYz2uU?si=Xui2V0xbtp_jg6Ug

Wystąpią Steffi Mal i Paweł Wenderski.

Steffi Mal (Stefania Malinowska) – bydgoska wokalistka, uzdolniona muzycznie i plastycznie. Animatorka imprez dla dzieci i dorosłych. Trenowała gimnastykę akrobatyczną na obiektach sportowych KKS „Brda” i WKS „Zawisza”. Obecnie instruktor gimnastyki tanecznej.

Paweł Wenderski dwukrotnie wygrał „Szansę na sukces”. W międzyczasie śpiewał zarówno na weselach, jak i w duecie z wielkimi gwiazdami – w tym z Wiolettą Villas. Z zawodu nauczyciel wychowania fizycznego.

Cegiełka na Fundację Światłownia w cenie 20 zł.

Przeczytaj również