Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora
Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym

Wszystkiego Najlepszego

Zespół muzyczny stoi na scenie, 3 osoby graja na gitarach, 4 śpiewają

Zespół „Wszystkiego Najlepszego” to bydgosko-toruńska grupa tworząca i wykonująca własne piosenki z klimatu Krainy Łagodności w większości nadające się do wspólnego śpiewania. Od początku misją zespołu było tworzenie i śpiewanie piosenek, które nawet wtedy kiedy wykonuje się je tylko na jednej gitarze nie stracą wiele, piosenek nadających się do wspólnego śpiewania, harmonijnych i nie banalnych mających tekst który może funkcjonować sam. poruszający struny wrażliwych osób.

Mimo wielu lat nieobecności piosenki zespołu cały czas rozbrzmiewają na rajdach i przy ogniskach. Takie piosenki jak „Taradajka”, „Jesienne oczekiwanie” i wiele innych odnaleźć można w wielu śpiewniczkach. „Wszystkiego Najlepszego” powstał pod koniec lat 80-tych i prze lata wyśpiewał wiele głównych nagród na najważniejszych festiwalach piosenki turystycznej, przeglądach poezji śpiewanej czy piosenki studenckiej m.in. kilkakrotnie na Yapie, Bakcynaliach w Lublinie, na Danielce , na Ogólnopolskiej Turystycznej Giełdzie Piosenki Studenckiej w Szklarskiej Porębie, na Bazunie i wielu innych. Po wielu latach przerwy zespół wrócił wydając w 2017 roku płytę „Na przekór przyszłej Korekcie”, tworzy nowe piosenki i koncertuje.

Autorami większości tekstów są zaprzyjaźnieni twórcy naszego regionu Krysia Berndt, Aleksandra Bacińska , założyciel zespołu i autor muzyki Maciej Rzeźnikowski.

Zapraszamy na spotkanie z piosenką na którym zabrzmią i te najstarsze piosenki jak i te które będą wykonywane po raz pierwszy. Zespół zagra w składzie: Justyna Rzeźnikowska, Beata Łapińska, Sławomir Szymeczko Sławomir Sz, Iwo Jankowski, Maciej Rzeźnikowski, Grzegorz Bielawski i Tomek Keszkowski. Jeśli wszystko się uda imprezę nagłaśniał będzie przyjaciel zespołu Adam Rusinek, który będzie gościnne grał również w dwóch piosenkach na pianinie.

Zapraszamy. Wstęp – cegiełka na Światłownię – 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci – 8 zł.

Przeczytaj również