Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Z DNA SZUFLADY

gitarzysta w kapeluszu, w średnim wieku

Każdy z koncertów Z DNA SZUFLADY to niepowtarzalne wydarzenie. Nigdy do końca nie wiadomo, co z niej wyskoczy gdy się wystarczająco mocno nią potrząśnie.
A co może wyskoczyć? Na pewno SOUL MUSIC, czyli wszystko to co gra w duszy autorowi większości tekstów i muzyki. Można się spodziewać piosenek z szeroko rozumianej krainy łagodności, piosenki autorskiej, poetyckiej, ale nie zabraknie też szczypty bluesa, odrobiny mocniejszych dźwięków… Na pewno pojawią się nastrojowe ballady, które zatańczą razem z żywszymi melodiami okraszonymi niejednokrotnie żartobliwymi tekstami.

Z DNA SZUFLADY to projekt, którego korzenie sięgają początku XXI wieku. W obecnej postaci funkcjonuje od końca 2021roku.

Szuflada pomimo krótkiego stażu po reaktywacji zdążyła zaznaczyć swoja obecność na wielu ogólnopolskich festiwalach (m.in YAPA w Łodzi, Kropka w Głuchołazach, Spływarka w Warce, Z innej Bajki w Bydgoszczy, Wrzosowisko w Kędzierzynie Koźlu)

Szufladę można znaleźć tu:
https://www.facebook.com/zdnaszuflady/
https://www.youtube.com/@zdnaszuflady6876
https://open.spotify.com/artist/0VVKUCntoGdEgF0xdnDU5R

Partnerem wydarzenia jest Fundacja Agencji Rozwoju Przemysłu.

Przeczytaj również