Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Zaduszki bluesowe – Dariusz Winet Wudkowski

Na zdjęciu młody mężczyzna, gra na gitarze i śpiewa.

Dariusz Wudkowski o sobie:
Przez lata tworzyłem i grałem w różnych zespołach. Fascynacja muzykami bluesowymi nie pozwalała skupić mi się na niczym innym, jak tylko na graniu i śpiewaniu. Grałem po piwnicach, garażach, klubach, byle tylko robić wszystko w tym kierunku. Zaczęły powstawać moje pierwsze teksty, w międzyczasie zmieniały się zespoły, gdyż koledzy pozakładali swoje rodziny i wiadomo że później ciężko mi było stworzyć z powrotem dobry skład. Mimo wszystko moje niepowodzenia, porażki nie przeszkadzały mi w dążeniu do spełnienia marzenia, czyli wydania płyty oraz i dobrego składu, w którym każdy by się rozumiał i tworzylibyśmy maszynerie do tworzenia muzyki.

Dziś mogę powiedzieć, że było warto i jestem dumny z tego, co stworzyłem. Mam na myśli mój pierwszy singiel zatytułowany „Obłuda”, który stworzyłem razem ze wspaniałymi muzykami: Patrykiem Filipowiczem – wszechstronnym gitarzystą oraz Michałem Kielakiem „Cielakiem”, jednym z najlepszych harmonijkarzy bluesowych w Polsce.

Wszystkie teksty sam napisałem i jestem autorem muzyki. Moje teksty powstawały w różnych miejscach, np. na dworcach PKP, restauracjach, podczas spacerów, jak tylko zauważyłem coś, co przykuło moją uwagę. Były to tematy bardzo bliskie memu sercu i duszy.

https://www.facebook.com/Winettuu/

https://www.dariusz-winet-wudkowski.com/

Podczas występu do nabycia nowy album, który będzie miał swoja premierę w Swiatłowni.. Winet.Art.Music jest producentem nagrań, jak i projektantem płyty:ODSŁONA.

Wstęp-cegiełka na Światłownię – 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci – 8 zł.

okładka płyty "Odsłona"

Przeczytaj również