Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

A po wachcie gra muzyka

Na zdjęciu mężczyzna grający na gitarze.

27 listopada g. 18:00 wystąpi Wojciech „Biesiad” Biesiadecki i Wojtek „Góral” Szafrański. W autorskim koncercie „A po wachcie gra muzyka” – zaprezentują piosenki związane z morzem, żeglowaniem i tym co na morzu najważniejsze. Wojciech „Biesiad” Biesiadecki – (gitara) rocznik ’65, gdynianin, bard, oficer MW, żeglarz, na co dzień występujący z Męskim Chórem Szantowym „Zawisza Czarny”. Z piosenką morską związany od 1985 roku, występował z założonym przez siebie zespołem „Klar”, z którym wypromował swoją piosenkę „Żeglarski Czardasz”.
Wojtek „Góral” Szafrański – (gitara, skrzypce) rocznik ’57, anglista z wykształcenia i przekonania. Wiedzie żywot między Zakopanem, gdzie się urodził, a Gdynią, gdzie mieszka od 35 lat. Po wieloletnim, bezowocnym romansie z biznesem, wielkim i małym, dzięki dołączeniu do Męskiego Chóru Szantowego ” Zawisza Czarny” wyruszył w drogę powrotną do muzycznych korzeni zapuszczonych w młodości w glebie składającej się z wybuchowej mieszaniny muzyki klasycznej, jazzu, rocka, folka anglosaskiego i tradycyjnej muzyki irlandzkiej, uprawianych przy pomocy kilku przydatnych i kilku mniej przydatnych instrumentów.

Przeczytaj również