Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Agnieszka Więckiewicz z zespołem

Na dyplomie magister sztuki, w życiu – nauczyciel, w duszy – artysta. Nie jestem muzykiem, któremu w głowie konkursy i festiwale. Konkurencja i ciągła presja w świecie muzycznym – to nie dla mnie. Ten świat jest zbyt brutalny i trudny, więc nieco wycofałam się z tego typu życia. Choć nie ukrywam, że od czasu do czasu próbuję sił w muzycznych potyczkach. Ale nie zamknęłam całkowicie rozdziału muzycznego. Lubię śpiewać dla innych, szczególnie dla moich przyjaciół, którzy czasem mnie odwiedzają i wtedy w późnych godzinach nocnych – śpiewamy razem.
W wolnych chwilach (czyli przeważnie nocą) uwielbiam siadać do pianina z różnymi tomikami poezji i tworzyć do nich muzykę. Moim cichym marzeniem jest nagrać płytę z własnymi piosenkami. Najbardziej w życiu żałuję tego, że mamy tylko dane 24 godziny i życie jest zbyt krótkie na odkrywanie nowych rzeczy, możliwości i tego co oferuje nam świat. Wstęp-cegiełka na Światłownię – 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci – 8 zł.

Przeczytaj również