Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Deyssi z Przyjaciółmi

Młoda, długowłosa dziewczyna gra na ukulele

Deyssi Szydłowska – śpiew, ukulele. Muzycy towarzyszący:
Ola Perfikowska (wiolonczelistka z miłości i wykształcenia) i Dominik Lesiewicz (student medycyny z zamiłowaniem do muzyki).

Mam sobie 23 lata i śpiewam od kiedy pamiętam. W muzyce stawiam na emocje. Obecnie przygotowuję się do magisterki… głównie mentalnie. Jestem również w trakcie pisania muzycznego mini albumu, tzw. EP-ki, więc będąc na koncercie, usłyszysz m.in. moje autorskie piosenki. Koncert będzie kameralny, przytulny i uczuciowy, przy dźwiękach pianina, wiolonczeli i gitary akustycznej. Jeśli piszesz się na taki klimat, widzimy się na koncercie!

Wstęp-cegiełka na Światłownię – 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci – 8 zł.

Przeczytaj również