Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Deyssi Szydłowska z zespołem

Zdjęcie podzielone na 3 części: Po lewej twarz młodej dziewczyny ze szczeniakiem, po prawej u góry młody mężczyzna w eleganckiej koszuli, po prawej na dole mężczyzna opiera się o gitarę.

Deyssi Szydłowska – śpiew, ukulele. Muzycy towarzyszący: Michał Biechowski – gitara, gitara basowa, Mateusz Lewandowski – pianino.

Deyssi Szydłowska o sobie:
„Jedną z moich ulubionych rzeczy jest lamentowanie w płaczliwych balladach, wyć o wszystkich swych smutkach, zaszywając się samotnie w pokoju, przy zapalonych świeczkach (by było jeszcze dramatyczniej), ale są też i momenty, kiedy czas umilam sobie dźwiękami mojego zawsze wesołego czterostrunowego ukulele. Moją główną publiką jest mój pies i kilka osób, która odwiedza mój kanał na youtube. Największy sukces osiągam gdy słuchacze odczuwają razem ze mną emocje wybrzmiewające z piosenek melancholijnych, a potem kiedy udziela im się ukulelowa radość. Ach, jako, że jestem studentką filologii angielskiej, można oczekiwać piosenek tylko w tym języku. Do usłyszenia!”

Wstęp-cegiełka na Światłownię - 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci - 8 zł.

Przeczytaj również