Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Ewa Domańska

młoda kobieta w okulrach siedzi na łąwce, patrzy w dal

Koncert ”W światłach mojej Warszawy” to wyjątkowe wydarzenie, które przeniesie Cię w historyczne zakątki stolicy. Zapraszamy na solowy występ Ewy Domańskiej, wokalistki, dziennikarki i kompozytorki, która śpiewać będzie z własnym akompaniamentem fortepianu. Różnorodny repertuaru ukazuje rytm miasta, pogodny krajobraz oraz wielkie tętniące serce stolicy.

W trakcie wieczoru opowiem historię wielkiej drogi, którą przebyłam, by wrócić do Warszawy. Ten recital to propozycja dla tych, którzy podobnie jak ja zachwycają się urokiem, smakiem, dźwiękiem stolicy. Na scenie zabrzmią nie tylko moje autorskie kompozycje, ale także przeboje wybitnych artystów takich jak Maria Koterbska, Stanisław Grzesiuk, Stasiek Wielanek czy Irena Santor.
To nie tylko koncert, to podróż przez dzielnice Warszawy. Wspólnie odkryjemy światło jej ulic, posłuchamy dźwięku małych, powojennych kafejek, przeniesiemy się na Pragę i zobaczymy piękne pejzaże parków. Będzie miejsce na uśmiech, refleksję oraz chwile pełne jazzowej nostalgii.

www.youtube.com/@nutkaipiorem

Cegiełka na Fundację Światłownia w cenie 25 zł.

Przeczytaj również