Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

HENRYK JASKULSKI

Plakat, w tel mur z czerwonych cegieł, po lewej stronie na całości gitara klasyczna. PO prawej stronie napisy: Henryk Jaskulski w utworach drugiego obiegu Jana Krzysztofa Kellusa.19.04.2013. Wstęp wolny. Światłownia, ul. Św. Trójcy 15.

Koncert Henryka Jaskulskiego. W repertuarze utwory z drugiegu obiegu Jana Krzysztofa Kellusa. Artyście na scenie towarzyszyć będzie Krzysztof Wieczorek (narrator).
Henryk Jaskulski uwielbia śpiewać i grać.Często sięga po utwory znanych bardów, które stara sie śpiewać po swojemu.Układa muzykę do wierszy znanych i mniej znanych poetów.Swoje osiągnięcia stara się rejestrować na wydawanych we własnym zakresie płytach. W wolnych chwilach wędruje po górach.

Przeczytaj również