Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

IMPULS W SWIATŁOWNI

Nazdjęciu mężczyzna w średnim wieku, szczupły, z wyrażnymi zakolami, w białej koszuli śpiewa na scenie. Obok Kobieta w letniej sukience, blondyna, młoda, śopiewa do mikrofonu na statywie.

19.07. g. 18.00 wystąpi Janusz Kocik z zespołem „Impuls” (Chełmno). Muzycy zagrają znane polskie utwory z lat 70., 80. oraz piosenki autorskie. Janusz Kocik jest laureatem I Festiwalu Widzących Duszą”Muzyka otwiera oczy”. Wraz z zespołem zajmował znaczące miejsca na festiwalach i przeglądach ogólnopolskich. Na co dzień artyści z Miasta Zakochanych specjalizują się w muzyce tanecznej, miłosnej, biesiadnej. Zespół powstał w 1988 roku.

Przeczytaj również