Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Jacek Bodziony – piosenki autorskie

mężczyzna gra na gitarze i harmonijce

Jacek Bodziony – niewidomy wokalista, autor tekstów i muzyki. Absolwent Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych we Wrocławiu gdzie skończył podstawówkę i liceum zawodowe o profilu administracyjnym. Następnie przeniósł się do Krakowa gdzie ukończył studium policealne.

Śpiewa odkąd pamięta, ale jego muzyczne gusta ukształtowały się w latach 90. ubiegłego wieku i wpływy tamtych brzmień wyraźnie słychać w jego autorskich piosenkach.Jest wielkim fanem polskiego rocka i gatunków do rocka zbliżonych.

W 2019 r. nawiązał współpracę z realizatorem, kompozytorem i aranżerem, Robertem Wiórkiewiczem i to dało mu możliwość rozwinięcia skrzydeł.
Zaczął nagrywać swoje piosenki i publikować je na YouTubie. Powstała też płyta z autorskimi numerami pod tytułem „Zaułek”. Za utwór tytułowy otrzymał nagrodę w kategorii piosenka autorska na I przeglądzie piosenki osób niewidomych Opole 2019.

Jeśli miłe Ci są klimaty lat 90, brzmienia Lady Pank, T. Love, Dżemu czy Perfectu to ten koncert jest dla Ciebie.Myślę, że będziemy się dobrze bawić.
Zapraszamy.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca”

https://www.youtube.com/watch?v=M7V1Y6oV7Ic

Cegiełka na Fundację Światłownia w cenie 25 zł.

Przeczytaj również