Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Jacek Gessek

Mężczyzna w średnim wieku w okularach, gra na gitarze

Jacek Gessek jest kardiologiem. A jednocześnie w duszy mu gra.
Na koncie ma już trzy płyty. Pierwsza to „Serce w usterce” (2014), dedykowana pacjentom i środowisku kardiologicznemu, kolejne „Stop” (2016) i „Życie” (2019), ukazały się pod patronatem „Charakterów” oraz Prezydenta m. Torunia. Śpiewa piosenki własnego autorstwa, część z nich jest mocno nasycona treściami psychologicznymi, np. „Silna wola”, „Ambiwalencja”, „Gdy dorosnę”. Na płytach pięknie zaaranżował je i wydał Mateusz Kurek, a udział w nagraniach wzięło wielu znamienitych muzyków (m.in. Jacek Bryndal, Wojtek Konikiewicz, Anita Kurek, Jacek Rodziewicz, Jose Torres, Sławek Wierzcholski). W 2022 został nagrodzony przez Prezydenta m. Torunia nagrodą za osiągnięcia artystyczne. Występuje zarówno solo (Festiwal „Moc kwiatów” – Cekcyn 2022), z profesjonalnymi muzykami (Lizard King Toruń 2022, „Pieśniarze na Szewskiej” 2018, Wrocław, Światłownia Bydgoszcz 2018), jak i z Ulotną Formacją Okolicznościową Holters (UFO-Holters) – Warszawa „La Boheme” 2022, Mińska Mazowiecki 2021 i 2022) i oraz w wielu innych miejscach.
W repertuarze koncertu usłyszą Państwo piosenki z wymienionych płyt oraz nowe, które niebawem pojawią się na kolejnej, czwartej już płycie. Od bossanowy, poprzez blues do ballady, ciekawe, niebanalne teksty – wszystko to zapowiada porządną dawkę dobrej piosenki.Serdecznie zapraszamy.

Płyty „STOP” oraz „Życie” są do posłuchania na serwisach streamingowych (m.in. Spotify,Tidal)

www.youtube.com/watch?v=AKmvtQB5bnE&list=PLR9SDTZkAF34Sykt1T7YIHRfU9kpyrqVr&index=16
http://jacekgessek.pl/

Przeczytaj również