Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Jacek Gessek

Mężczyzna w średnim wieku w okularach, gra na gitarze

Jacek Gessek – śpiewający kardiolog, autor piosenek dedykowanych pacjentom, ale nie tylko. Adresatem jego muzycznego przekazu jest każdy, kto chciałby zatrzymać się w biegu, odnaleźć siebie, złapać dystans do ludzkich słabości. Utwory w pogodnych rytmach, profesjonalnie zaaranżowane dają szansę na refleksyjny muzyczny przystanek, nie bez uśmiechu. Autor ma na koncie dwie płyty, o których mówi:

„Muzyka zamknięta w sercach moich pacjentów po latach wydobyła się  z mojego serca.” Tak pisałem, gdy ukazała się moja pierwsza płyta „Serce w usterce” (2014). Ale już wtedy drzemały we mnie nie tylko piosenki dedykowane pacjentom i środowisku kardiologicznemu.

Druga płyta, bliższa psychologii pt. „STOP” (2016), to próba poszukiwania odpowiedzi na pytanie: jak być dla innych i nie zgubić siebie ? Jeśli choć trochę zbliżyłem się do odpowiedzi, będę szczęśliwy. Patronat nad tą płytą objęły „Charaktery”.”

www.jacekgessek.pl

Zapraszamy. Wstęp – cegiełka na Światłownię – 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci – 8 zł.

Przeczytaj również