Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Janusz Raptus Waściński – piosenka autorska

Mężczyzna w średnim wieku gra na gitarze

Janusz Raptus Waściński – gitarzysta i wokalista, a także tekściarz. Swoją muzykę inspiruje życiem. W jego piosenkach odnajdziemy dużo tekstów o miłości, szacunku i życiu. Jego pierwsza płyta została zainspirowana własnym życiem. Piosenek artysty można posłuchać w zaciszu domowym kupując bezpośrednio od artysty najnowszą płytę – „Wybór” lub posłuchać muzyki na żywo na licznych koncertach.

Janusz Raptus Waściński z pochodzenia jest poznaniakiem, od dwunastu lat mieszkańcem Łęczycy k/Poznania. Od siedmiu lat tworzy muzykę autorską: muzyka i teksty refleksyjne, mówiące o życiu i miłości, o tym co stało się dla niego najważniejsze, o relacjach ludzkich, tęsknotach, pragnieniach i wierzy w to, że zawsze można iść w górę i wybierać dla siebie to, co dobre. Program, który pragnie przedstawić, nosi nazwę: „WARTO ŻYĆ”, bo takie jest główne przesłanie jego twórczości: zawsze i w każdej sytuacji warto żyć i wybierać najlepszą  wersję swojego życia, żyć w zgodzie z sobą, słuchać swoich uczuć, słuchać serca, bo ono jest dla nas najlepszym doradcą.

Zapraszamy. Wstęp-cegiełka na Światłownię – 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci-8 zł.

Przeczytaj również