Symbol graficzny portalu Facebook przedstawiający białą literę f na niebieskim tle Symbol graficzny portalu Instagram przedstawiający biały obrys aparatu fotograficznego na tęczowym tle Symbol graficzny portalu Twitter przedstawiający profil białego ptaka z rozwiniętymi skrzydłami na błękitnym tle Symbol graficzny portalu Youtube przedstawiający czerwony symbol odtwarzania  na tle białego ekranu starego telewizora Ikona certyfikatu strony przyjaznej niepełnosprawnym
Obrazek przedstawiający fragment muru z obrysem brakującej cegiełki

Kasia Chrzan i Tomek Krawczyk

Młoda kobieta i mężczyzna. Napis: Ogień i woda kasia Chrzan i Tomek Krawczyk

Tomek i Kasia – wraz z grupą znajomych wspinali się swego czasu w skałach. Rozmawiać o wspinaniu można, ale nie tylko o tym trzeba Zeszło na muzykę. I tak się to zaczęło…

Tomek grywał i śpiewał swego czasu we Włocławku, w zespole rockowym, Kasia w różnych składach, rzadko koncertowała, ale tworzyła także muzykę filmową, wydała dwie płyty z własną muzyką.

Po powrocie ze skał Tomek powiedział: „Może wpadniesz do nas do ośrodka (jest terapeutą pracującym z dziećmi autystycznymi w Bydgoszczy) na występy dzieci? Poszła i zobaczyła. Zachwycona napisała wzruszający artykuł o tym wydarzeniu – bo Kasia jest też dziennikarką.

Wraz z dziećmi, które wspaniale śpiewały, zaśpiewał też Tomek. A zaśpiewał tak, że Kasia oszołomiona głosem powiedziała: „Przecież ciebie trzeba pokazać bydgoszczanom! Daj się ludziom posłuchać!” – no i tak oto skrzyżowane drogi i liny doprowadzają nas do dnia 23 listopada – gdy duet Kasi i Tomka zagra wspólny koncert. Będą utwory własne, Kasia napisała jeden specjalnie dla Tomka, do słów poetki Emily Dickinson, będą też covery. Tytuł wydarzenia: „Ogień i Woda” – ale wcale nie chodzi o osoby – to przecież byłoby zbyt proste. Do duetu dołączy Przemek Kubski – znany bydgoszczanom z pięknych rytmów cajonu.

Wstęp na koncert – cegiełka na Światłownię – 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci – 8 zł.

Przeczytaj również